Hrdinové fantasy

Klub Hrdinové fantasy

Příležitostně o víkendech – dle domluvy.  

 KLUB JE ZDARMA.

Klub je určený dětem a mládeži od 9 do 18 let, klub není vhodný pro mladší děti, je nutný zájem dětí o historii a fantasy téma.

Vedoucí klubu Jitka – Keisy   Kontakt: 605 878 342

Pro přesnější informace o klubu v průběhu roku sledujte naše webové a FB stránky – jsou zde průběžně uváděny aktuální informace o konkrétních klubech.

přihláška do klubů

Upozornění: Klub se koná příležitostně, dle domluvy a zájmu hráčů o víkendech. Více vždy uvedeno zde a na FB stránce a skupině dračího doupěte, zároveň oznámeno na kontakty přihlášených účastníků, v případě nových zájemců o klub – domluva s vedoucí klubu. Klub Hrdinové fantasy je kombinovaným klubem dračího doupěte, larpu a výroby dobových předmětů a kostýmů. Hrdinům se otevírají možnosti proslavit se a dokázat velké věci. Jak bude klub probíhat: Ne vždy budeme v klubu hrát jen dračí doupě, rádi bychom aby si všichni účastníci mohli vyrobit třeba váček na mince, vlastní zbraň, kostým pro svou postavu, budeme chodit ven zabojovat si mezi sebou, ale i s cizími bojovníky, budeme venku řešit nejrůznější situace, které budou, ale vždy souviset s příběhem, který budeme hrát. Sebou: přezuvky, psací potřeby pokud chcete, pevnou složku na deník a podklady ke hře, časem budete potřebovat starou dřevěnou hokejku na výrobu meče a bavlněné prostěradlo na kostým. Vedoucí klubu: Jitka Keisy Staňová – 605 878 342 a druhý vedoucí ( pán jeskyně – průvodce hrou) Petr Eliot Kurka

hrdinové fantasy