Mikulášská pochůzka

Ač náš to velmi mrzí, nebudeme letos schopni pokrýt všechny oblasti a ani adresy z minulých let. Místo 4 skupin, které nám vždy chodili, budeme mít letos pouze 2 a to ještě časově omezené. Velmi se už předem omlouváme všem, které budeme muset zklamat. Mrzí nás to. Snad najdete místo nás někoho jiného a budete také spokojeni.

Budeme letos schopni chodit pouze Bělský les, Dubinu a částečně snad Hrabůvku, poblíž rondlu. Děkujeme za pochopení.

Objednávky mikulášské pochůzky přijímáme od pondělí 25.11.2019 do úterý  3.12.2019 na tel. 605 878 342 v čase od 10:00 do 16:00, anebo na mailu: smerprodeti@seznam.cz kdykoliv.

Návod pro objednávku pochůzky:
Pro závaznou objednávku potřebujeme nahlásit jméno objednavatele s telefonním kontaktem aktuálním v den pochůzky to je středa 5.12., pak jména a věk dětí, adresu s patrem a číslem bytu, a způsobem ohlášení příchodu – zvonek na domě / prozvonění na mobil. Po uvedení těchto informací budete zařazeni na náš seznam a v den pochůzky dostanete na uvedený mobil sms v dopoledních hodinách s upřesněním času pochůzky v rozmezí cca 2h – např. 15 – 17h a telefonním číslem na konkrétní skupinu, která k vám přijde.

Pro den pochůzky si připravte pro Mikuláše seznam dobrých i špatných věcí ohledně dětí, seznam předáte Mikuláši při příchodu mimo váš byt i s balíčky pro děti, které označte jmény dětí, aby se to nepopletlo. Uveďte také jestli se děti bojí, či je možné je trochu postrašit, zvažte, ale zda to děti zvládnou. Děti by měli mít připravenou pro trojici nějakou básničku či písničku.

Čas pochůzky nejde přesně domluvit, naše trojice chodí pěšky a adresy trasy musí tudíž jít po sobě, aby byli schopni vše časově zvládnout.

Pokud je z vaší strany možnost odvozu a trojice vaším autem k vám a zpět na určené místo uveďte toto v objednávce, pak vám budeme volat v předstihu s konkrétní domluvou, děkujeme.

Až od 21.11.2018 bude jasné, které oblasti a ulice chodíme. Čas naší pochůzky je od 14:30 do 20:00h, nelze si objednat přesný čas pochůzky, vše se řídí trasou pochůzky.

Doporučujeme spíše volat na náš mobil v uvedeném čase, je to jednodušší, ale na mail reagujeme do druhého dne.

Pochůzka je každoročně velmi žádaná a stává se, že nejsme schopni pokrýt všechny zájemce, proto nenechávejte objednávku na poslední chvíli.

  mikulasska-pochuzka

Jak vypadá objednávka pochůzky:

Vy nám zavoláte na tel. 605 878 342 v době od 10:00 do 16:00 dříve a později nebudeme na telefonáty reagovat. objednávky přijímáme od 21.11.2018 do 3.12.2018 do 14h. My si od vás vezmeme potřebné informace viz výše a dopoledne 5.12.2018 po uzavření seznamů a jejich zpracování vám pošleme sms, ve které budete mít kontaktní telefon na konkrétní skupinku a orientační čas příchodu skupinky k vám domů.

Čas je, ale orientační a není možné vyhovět vašim požadavkům na čas příchodu. Naše skupinky se pohybují pěšky, proto je čas jen orientační navíc se nedá vždy odhadnout přesně kolik času se, v té které rodině skupinky zdrží, buďte prosím shovívaví naši lidé to pro vaše děti dělají jako dobrovolníci a veškeré získané finanční příspěvky jdou zpět do organizace, jako dar na činnost s dětmi v naší klubovně a na akce pro děti.

Za příspěvky děkujeme.

Jak pochůzka vypadá:

Zazvoníme na zvonek či mobil dle domluvy, předáte nám balíčky pro děti, seznam neplech a dobrých věcí dětí a domluvenou platbu, odejdete zpět do bytu, pak přijdeme my, řinčíme řetězem a zvoníme zvonečkem, pustíte nás do chodby či jinam, povídáme si s dětmi, chceme slyšet básničku, písničku, vtip – záleží na věku, vyptáváme se na jejich zlobení a nakonec jim předáme balíčky, odcházíme. Máme na všechny rodiny jen omezený čas.

Více informací a objednávky na tel.: 605 878 342 Jitka Keisy Kurková Staňová