Kluby

Počínaje týdnem 19.2.2018 až do konce března 2018 je činnost klubu z organizačních důvodů pozastavena. O dalším postupu budeme informovat ZDE. Máme v plánu klub znovu otevřít v měsíci dubnu 2018. Sledujte naše webové stránky, případně další info po dotazu na mail či telefon vedoucí Keisy – 605 878 342. Děkujeme za pochopení.

 Nenudo

 V letošním školním roce 2017 / 2018 se uvidíme v klubu Nenudo, který bude probíhat v úterý v čase 16 – 17:30h.  

Klub je opět zdarma s přihlášením pro všechny děti školního věku od 8 do 13 let.

Možný je i nižší věk po domluvě s vedoucími a v doprovodu rodiče či staršího sourozence.

PŘIHLÁŠKA

Bližší informace o našem klubu:

Klub začíná v týdnu od 11. 9. 2017, přihláška je k vyzvednutí  v klubovně. Můžete přijít s dítětem se nezávazně podívat jak to u nás vypadá. 

V úterý klub vede Josef Svoboda – Svoby a Jitka Staňová – Keisy – dle možností

Co se v našem klubu děje:

Vše možné – hrajeme deskovky a jiné stolní hry, vyrábíme různá výtvarná dílky, hrajeme divadelní scénky, pracujeme na vlastních emocích a povahách, učíme se užitečné věci do našich životů, bavíme se s kamarády, chodíme ven do Bělského lesa, bojujeme s měkčenými zbraněmi, chodíme na hřiště, sportujeme, děláme prostě co nás napadne a bude právě v tu chvíli bavit, vedoucí se snaží najít vždy takovou zábavu, aby bavila všechny zúčastněné věkové kategorie dětí.

Příležitostně o víkendech:     

Klub Hrdinové fantasy  

- hra Dungenons ane Dragons  pod vedením Eliota a Ondry, larp bojovky, interaktivní přístup k fantasy, klub je vhodný pro děti a mládež od 12 do 18 let, jedná se o hraní dračího doupěte s interaktivními prvky larpu, dobové výroby a bojovek venku. Případní zájemci kontaktujte Keisy.