Kluby

 Ve 2. pololetí šk. r. 19/20 máme pro děti  otevřen

jen klub Dračího doupěte a to každé úterý od 15h do 17:30.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kluby pro šk. r. 2019 / 2020:

Klub Nenudo Pondělí 15:00 – 17:30 – od 25.11.19 se nekoná

Věk: 8 – 12 let

Klub Dračího doupěte Úterý 15:00 – 17:30

Věk: 10 – 15 let

Klub Deskových her Středa 15:00 – 17:30 – od 25.11.19 se nekoná

Věk: 8 – 14 let

          ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 Kluby jsou opět zdarma s přihlášením pro všechny děti školního věku.

Možný je i nižší věk po domluvě s vedoucími a v doprovodu rodiče či staršího sourozence.

Přihláška do klubů je ke stažení níže v této sekci.

Přihlásit se je možné i přes telefon, mail či FB a přihlášku děti dostanou na první schůzce klubu.

Do klubů děti nepotřebují nic nosit, mají zajištěný i pitný režim.

přihláška do klubů

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Bližší informace o našich klubech:

Činnost klubu začíná v týdnu od 16.9.2019, přihláška je k vyzvednutí  v klubovně anebo zde ke stažení. Můžete přijít s dítětem se nezávazně podívat, jak to u nás vypadá a chodí.  V klubu se o děti starají zkušení vedoucí, naši dlouholetí členové, kteří s dětmi v organizaci pracují celoročně na nejrůznějších aktivitách. Pro děti je v klubu vždy k dispozici pitný režim buď formou sirupu s vodou či čaje. Děti do klubů nic nepotřebují, vše dostanou od nás zapůjčené, některé potřeby jim i věnujeme jako pozornost od nás.

Kluby společně vedou Jitka Kurková Staňová – Keisy, Radka Růčková – Raduška, Petr Kurka – Eliot, Ondřej Havlík – Ondra

Co se v našich klubech děje:

Klub Nenudo

Vše možné – hrajeme různé hry, vyrábíme různá výtvarná dílky, vaříme a pečeme, hrajeme divadelní scénky, koukáme na pohádky, pracujeme na vlastních emocích a povahách, učíme se užitečné věci do našich životů, bavíme se s kamarády, chodíme ven do Bělského lesa, bojujeme s měkčenými zbraněmi, chodíme na hřiště, sportujeme, děláme prostě co nás napadne a bude právě v tu chvíli bavit, vedoucí se snaží najít vždy takovou zábavu, aby bavila všechny zúčastněné věkové kategorie dětí. Chtěli bychom děti naučit jak využít nejrůznější materiál k výrobě krásných věcí na výzdobu i k užitku. Poblbneme venku či uvnitř dle počasí, zahrajeme si různé hry, zabavíme se bojovkou, či sportem, prostě využijeme lesa, hřišť, přírody a všeho co se nabízí okolí klubovna pro pohyb a zábavu, naučíme děti uvařit nejrůznější jednoduché dobrotky a na nich si pak  společně pochutnáme. Podíváme se na tématické pohádky. A vůbec budeme dělat samé zajímavé věci. Konkrétní program se děti dozví na klubu v předstihu jednoho týdne. 

Nenudo 2018

Klub Dračího doupěte pro děti

 Hlavní náplní klubu je hraní hry na hrdiny podle českých pravidel, ale upravených vedoucími. Hra je zaměřena na dlouhodobé dobrodružství, které na sebe navazuje na každé schůzce. Děti si vytvoří vlastní postavy hrdinů, se kterými pak dobrodružství prožívají. Hrají vícestěnnými kostkami, a postavy se při procházení příběhem vyvíjejí a zlepšují. Tento klubu je alternativou PC her, ale je to lepší, děti více zapojí svou fantazii a nápady a nesedí u PC. Klub je vhodný pro děti od 10 let do 15 let. 

klub dračí doupě

Klub Deskových her 

Každou středu v týdnu od 15:00 do 17:30

Na děti čekají nejrůznější deskové, karetní postřehové, strategické, vtipné a vzdělávací hry navíc různé stavebnice a hlavolamy. Hraní společenských her obohacuje děti v mnoha ohledech. Navíc se při hře odreagují a uvolní, ale zároveň se něco nového i naučí. Do klubu mohou s dětmi přijít i rodiče. Klub j vhodný pro všechny věkové kategorie základní školy i mládež. Děti předškolního věku mohou klub navštěvovat jen v doprovodu rodiče. Na děti čekají i nejrůznější turnaje a soutěže o ceny.

klub deskových her 19-20

Příležitostně o víkendech:

Klub Hrdinové fantasy

- pro mládež  

Hra Dungenons ane Dragons  pod vedením Petra Kurky – Eliota a Ondřeje Havlíka – Ondry , podle amerických pravidel dračího doupěte. Hra je náročnější a je určena spíše starším a anglicky komunikujícím hráčům, nejvhodnější věk je 15 + Případní zájemci kontaktujte Keisy – Jitku Kurkovou Staňovou 605 878 342. Koná se vždy o víkendech či volných dnech, dle domluvy konkrétních hráčů, hraje se různě dlouhou dobu, někdy i přes víkend s přespáním v klubovně. I tento klub je zdarma.