Kluby

V úterý 5.3.2019 se nekoná klub Dračího doupěte, 

děkujeme za pochopení.

V dalším týdnu se již klub koná.

Pro malou účast dětí jsme nuceni uzavřít klub Nenudo,

Klub dračího doupěte pokračuje dál vždy v úterky od 15h.

:-) :-) :-)

 Klub je opět zdarma s přihlášením pro všechny děti školního věku.

Dračí doupě od 10 do 15 let.

Možný je i nižší věk po domluvě s vedoucími a v doprovodu rodiče či staršího sourozence.

Přihláška do klubů je ke stažení níže v této sekci.

Přihlásit se je možné i přes telefon, mail či FB a přihlášku děti dostanou na první schůzce klubu.

Do klubů děti nepotřebují nic nosit, mají zajištěný i pitný režim.

přihláška do klubů 2018

Bližší informace o našich klubech:

Činnost klubu opět začíná od pondělí 10.9.2018, přihláška je k vyzvednutí  v klubovně anebo zde ke stažení. Můžete přijít s dítětem se nezávazně podívat jak to u nás vypadá a chodí.  V klubu se o děti starají zkušení vedoucí, naši dlouholetí členové, kteří s dětmi v organizaci pracují celoročně na nejrůznějších aktivitách. Pro děti je v klubu vždy k dispozici pitný režim buď formou sirupu s vodou či čaje. Děti do klubů nic nepotřebují, vše dostanou od nás zapůjčené, některé potřeby jim i věnujeme jako pozornost od nás.

Kluby společně vedou Josef Svoboda – Svoby a Jitka Staňová – Keisy a Eva Uhráková – Evča 

Co se v našich klubech děje:

Klub Nenudo

Vše možné – hrajeme deskovky a jiné stolní hry, vyrábíme různá výtvarná dílky, hrajeme divadelní scénky, pracujeme na vlastních emocích a povahách, učíme se užitečné věci do našich životů, bavíme se s kamarády, chodíme ven do Bělského lesa, bojujeme s měkčenými zbraněmi, chodíme na hřiště, sportujeme, děláme prostě co nás napadne a bude právě v tu chvíli bavit, vedoucí se snaží najít vždy takovou zábavu, aby bavila všechny zúčastněné věkové kategorie dětí. V týdenních intervalech se budou střídat venkovní či vnitřní herní dny dle počasí a rukodělné dny plné krásných výrobků. Chtěli bychom děti naučit jak využít nejrůznější materiál k výrobě krásných věcí na výzdobu i k užitku. V herních dnech si poblbneme venku či uvnitř dle počasí, zahrajeme si deskovky, zabavíme se bojovkou, či sportem, prostě využijeme lesa, hřišť, přírody a všeho co nabízí okolí a klubovna pro pohyb a zábavu.

Aktivity klubu Nenudo na září

Po 10. 9. Vychytané hry v klubovně nebo venku

Po 17. 9. Zábavné hry dle počasí venku či uvnitř

Po 24. 9. Nejrůznější deskové hry v klubovně

Nenudo 2018

Klub Dračího doupěte pro děti

 Hlavní náplní klubu je hraní hry na hrdiny podle českých pravidel, ale upravených vedoucími. Hra je zaměřena na dlouhodobé dobrodružství, které na sebe navazuje na každé schůzce. Děti si vytvoří vlastní postavy hrdinů, se kterými pak dobrodružství prožívají. Hraje vícestěnnými kostkami, a postavy se při procházení příběhem vyvíjejí a zlepšují. Tento klubu je alternativou PC her, ale je to lepší, děti více zapojí svou fantazii a nápady. klub je vhodná pro děti od 10 let do 15 let. 

klub dračí doupě

Příležitostně o víkendech:

Klub Hrdinové fantasy

- pro mládež  

Hra Dungenons ane Dragons  pod vedením Petra Kurky – Eliota a Ondřeje Havlíka – Ondry , podle amerických pravidel dračího doupěte. Hra je náročnější a je určena spíše starším a anglicky komunikujícím hráčům, nejvhodnější věk je 15 + Případní zájemci kontaktujte Keisy – Jitku Staňovou 605 878 342. Koná se vždy o víkendech či volných dnech, dle domluvy konkrétních hráčů, hraje se různě dlouho dobu, někdy i přes víkend s přespáním v klubovně. I tento klub je zdarma.