Kluby

A je to tady opět otevíráme Nenudo

od pondělí 9.4.2018 v 15h v naší klubovně. 

Nenudo 2018 duben květen

Klub je opět zdarma s přihlášením pro všechny děti školního věku od 8 do 13 let.

Možný je i nižší věk po domluvě s vedoucími a v doprovodu rodiče či staršího sourozence.

Klub je možné navštěvovat i jen ve vybrané dny bez nutnosti přihlášky, ale po předchozím telefonickém či jiném přihlášení na konkrétní klubový den.

PŘIHLÁŠKA

Bližší informace o našem klubu:

Činnost klubu opět začíná od pondělí 9.4.2018, přihláška je k vyzvednutí  v klubovně anebo zde ke stažení. Můžete přijít s dítětem se nezávazně podívat jak to u nás vypadá. Rozhodli jsem se že pokud chcete klub navštěvovat nezávazně pak není přihláška nutná a můžete pouze nahlásit vaší účast na konkrétní klubový den. Přehled programů klubových dní bude vždy aktualizovaný zde na webu i na FB, bude vyvěšený i na dveřích naší klubovny a můžete se i telefonicky zeptat na konkrétní program. Zatím se bude klub konat vždy v pondělky v čase od 15h do 17:30. Dlouhodobý plán programu klubu je, že se budou pravidelně střídat venkovní a rukodělné aktivity.

Klub společně vedou Josef Svoboda – Svoby a Jitka Staňová – Keisy a Eva Uhráková – Evča 

Co se v našem klubu děje:

Vše možné – hrajeme deskovky a jiné stolní hry, vyrábíme různá výtvarná dílky, hrajeme divadelní scénky, pracujeme na vlastních emocích a povahách, učíme se užitečné věci do našich životů, bavíme se s kamarády, chodíme ven do Bělského lesa, bojujeme s měkčenými zbraněmi, chodíme na hřiště, sportujeme, děláme prostě co nás napadne a bude právě v tu chvíli bavit, vedoucí se snaží najít vždy takovou zábavu, aby bavila všechny zúčastněné věkové kategorie dětí. V týdenních intervalech se budou střídat venkovní či vnitřní herní dny dle počasí a rukodělné dny plné krásných výrobků. Chtěli bychom děti naučit jak využít nejrůznější materiál k výrobě krásných věcí na výzdobu i k užitku. V herních dnech si poblbneme venku či uvnitř dle počasí, zahrajeme si deskovky, zabavíme se bojovkou, či sportem, prostě využijeme lesa, hřišť, přírody a všeho co nabízí okolí a klubovna pro pohyb a zábavu.

Aktivity klubu Nenudo na duben a květen

po 9. 4. Výroba okrasné budky

- z krabice od džusu pro ptáčky na okrasu

po 16. 4. Zábavné hry dle počasí venku či uvnitř

po 23. 4. Výroba jarních zvířátek 

- z papíru na výzdobu oken a květináčů

po 30. 4. Zábavné hry dle počasí venku či uvnitř

po 7. 5. Výroba květinek pro maminky

- pro radost maminkám k jejich svátku z papíru

po 14.5. Zábavné hry dle počasí venku či uvnitř

po 21.5. Výroba razítek z ovoce a zeleniny

- výroba zajímavého obrazu z vyrobených razítek 

po 28.5. Zábavné hry dle počasí venku či uvnitř

Příležitostně o víkendech:     

Klub Hrdinové fantasy  

- hra Dungenons ane Dragons  pod vedením Eliota, larp bojovky, interaktivní přístup k fantasy, klub je vhodný pro děti a mládež od 12 do 18 let, jedná se o hraní dračího doupěte s interaktivními prvky larpu, dobové výroby a bojovek venku. Případní zájemci kontaktujte Keisy.